X
تبلیغات
زولا

ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1396 ساعت 15:11

تامین مسکن جوانان با اجاره به شرط تملیک و وام


تامین مسکن و تهیه ملک مسکونی و ساختمان های مسکونی برای جوانان، از مهم ترین اقداماتی است که در انتخابات ریاست جمهوری و همچنین از سوی دولت ها مطرح می شود. نقش و دیدگاه کاندیدهای ریاست جمهوری در این رابطه بسیار مهم است.

آقای هاشمی طبا از جمله کاندیداهای ریاست جمهوری است که مانند آقای روحانی به دخالت مستقیم دولت در بخش مسکن و ساخت و ساز واحدهای مسکونی اعتقاد ندارد. برای تامین مسکن جوانان و تهیه املاک مسکونی وی بیشترین نقش ساخت و ساز واحدهای مسکونی را در بخش خصوصی می داند.

وی در رابطه با تامین مسکن و ساخت و ساز املاک مسکونی بیان می دارد که دولت نباید در بازار مسکن وارد شود. باید برای جوانان فرهنگ سازی شود تا زندگی مشترک خود را با حداقل امکانات آغاز نمایند و در این باره از دولت انتظار تامین ملک مسکونی و آپارتمان مسکونی نداشته باشند.

وی بیشترین نقش دولت در حوزه مسکن و تامین واحدهای مسکونی را اعطای تسهیلات مسکن و در اختیار قرار دادن وام مسکن خواند. شرایطی که اگر برای خریداران مسکن و نیازمندان به تهیه ملک مسکونی تامین گردد می توان امیدوار بود که آنها با مشکلات عدیده ای برای خرید مسکن مواجه نخواهند بود.

وی در این باره اشاره نمود که دولت برای جوانان باید در ابتدا شغل ایجاد نماید و در نهایت با اجاره به شرط تملیک و وام مسکن شرایط را برای خانه دار شدن آنان تسهیل کند.

منبع خبر

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.