ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1396 ساعت 15:15

دستان توانمند سپاه در تامین مسکن


تامین مسکن و تهیه واحدهای مسکونی و املاک مسکونی، از مهم ترین اقداماتی است که دولت می تواند انجام دهد. دولت از طرق مختلف و با بکارگیری ارگان های مختلف به این مهم اهتمام می ورزد. یکی از ارگان های دخیل در این امر سپاه می باشد.

تهیه خانه های مسکونی و املاک مسکونی برای اقشار ضعیف جامعه که توان خرید خانه مسکونی و ملک مسکونی مورد نظر خود را ندارد، یکی از مهم ترین اقداماتی است که می تواند صورت گیرد. دستان توانمند سپاه در تامین مسکن اخیرا در تهیه واحدهای مسکونی بومهن دیده می شود.

تعداد 40 واحد مسکونی و منزل مسکونی برای مستضعفین در بومهن قرار است ساخته شود و کلنگ ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی زده شده است. قرار است این منازل مسکونی در کوتاه ترین زمان ممکن در اختیار خریداران مسکن و تهیه کنندگان ملک مسکونی قرار بگیرد.

برای تامین واحدهای مسکونی و املاک مسکونی اقشار ضعیف جامعه، همانطور که فرماندار شهرستان پردیس اشاره نمود لازم است یک هزار و 500 واحد مسکونی ساخته شود. در نتیجه ساخت و ساز این آپارتمان های مسکونی و احدهای مسکونی آغاز کار است و قرار است تا گسترش خوبی در زمان های آتی داشته باشد.

مساعدت های لازم با ارگان های مختلف مانند بنیاد مسکن انجام شده است تا سکونت افراد ضعیف بومهن در این واحدهای مسکونی و ساختمان های مسکونی در کوتاه ترین زمان ممکن میسر شود و آنها دیگر دغدغه ای برای تامین مسکن و تهیه ملک مسکونی مورد نیاز خود نداشته باشند.

منبع خبر

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.