ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

سه‌شنبه 26 اردیبهشت 1396 ساعت 15:25

نقطه نظر قالیباف در رابطه با مسکن مهر


مسکن مهر از مهم ترین طرح هایی است که مد نظر کاندیدهای ریاست جمهوری قرار دارد. با وجود نقش خوبی که دولت آقای روحانی در تکمیل واحدهای مسکونی و ساخت و ساز املاک مسکونی در پروژه مسکونی مسکن مهر داشت، اعتراضات گسترده ای را برای ساخت و ساز این واحدهای مسکونی شاهد بوده ایم.

آقای قالیباف که مهم ترین رسالت خود را تکمیل واحدهای مسکونی و آپارتمان های مسکونی مسکن مهر قرار داده است ضمن صحبت در رابطه با این پروژه ی مسکونی، به مشکل تعداد خانه های خالی و سرمایه ای که در این خانه های خالی و املاک مسکونی خالی از سکنه انباشته شده است، می پردازد.

وی در این باره می گوید: تعداد 3 میلیون خانه ی خالی در کشور مربوط به همان 4 درصدی ها می باشد. خانه های لوکس و آپارتمان های لوکس و ویلاهای لوکس هستند که این تعداد خانه خالی را به وجود آورده اند. باید با 4 درصد که رانت چند میلیونی گرفته اند برخورد شود.

وی افزود که مسکن مهر اقدام خوبی بده است و باید با همان شتاب به ساخت و ساز واحدهای مسکونی و املاک مسکونی بپردازیم. این مجموعه به بافت های آسیب پذیر کشور اضافه شد و اشتباهات دهه 60 مجدد تکرار گردید.

وی ضمن حمایت همه جانبه از مسکن مهر اشاره نمود: مسکن مهر دارای نقاط قوت خوبی بوده است اما اشکالات زیرساختی داشته است. دولت مردم و برنامه ی آن بر آن است تا هر چه سریع تر به حل مشکلات این منازل مسکونی و واحدهای مسکونی رسیدگی نماید.

منبع خبر

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.