ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت 23:09

اجاره خانه و رهن خانه در تهران


همان طور که می دانید برای اجاره آپارتمان و یا رهن و اجاره واحد مسکونی ویا اجاره کردن خانه های ویلایی باید فاکتورهای متعددی را با توجه به مبلغ اجاره در نظر گرفت که همه این عوامل در نهایت تعیین کننده قیمت رهن و اجاره خانه مورد نظر می باشند. در تهران و کلان شهرها و حتی شهرهای کوچک نیز این عوامل باید در نظر گرفته شود و با توجه به عواملی مانند منطقه ای که قصد اجاره آپارتمان وجود دارد و شرایط مختلف اقدام کرد.

از عوامل مهم دیگری که تعیین کننده قیمت اجاره بها برای ساختمان های مختلف می باشد نوع سازه مورد نظر و قدمت ملک و نوساز بودن خانه های اجاره ای و دسترسی محلی و شرایط داخلی ساختمان از قبیل تهویه خوب ساختمان و شرایط نور پذیری در داخل آپارتمان می باشد. در مورد خانه های ویلایی نیز بحث تهویه و همین طور نورگیری مهم می باشد و می توان در مورد اجاره آپارتمان به مورد طبقات و تعداد واحدهای موجود در آن اشاره کرد و وجود یا عدم وجود پارکینگ از جمله عواملی است که بر بالا یا پایین رفتن قیمت اثر می گذارد.

متقاضیان رهن و اجاره خانه در تهران مناطق مختلف زیاد می باشند و البته تعداد واحدهایی که برای این منظور وجود دارند نیز زیاد است و با در نظر گرفتن بودجه و مزایایی که واحد مسکونی انتخاب شده دارند اقدام به اجاره می نمایند. در بسیاری موارد خلوت بودن و میزان تردد کمتر برای مناطق مسکونی از مزایای مهمی به شمار می رود و این امر نیز می تواند سبب افزایش قیمت شود.

کلمات کلیدی: خانه های ویلایی، مناطق مسکونی، اقدام به اجاره، رهن و اجاره، اجاره خانه در تهران، اجاره خانه، دسترسی محلی، اجاره آپارتمان، قیمت اجاره بها، قیمت رهن و اجاره، اجاره خانه های ویلایی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.