X
تبلیغات
زولا

ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت 23:10

انواع معاملات مسکن در تهران


انواع معاملات مسکونی در تهران و سایر شهرستان ها شامل خرید و فروش املاک مسکونی و ادارای و خرید و فروش املاک تجاری، رهن و اجاره ساختمان های مختلف و واحدهای مسکونی و معامله زمین می باشد که بیشتر این موارد تحت نظر بنگاه های املاک و در حضور مشاوران املاک معتبر صورت می گیرد.

با پیشرفت تکنولوژی و دسترسی بیشتر مردم به اینترنت و سایت های اینترنتی می توان شاهد وجود تعداد زیادی از سایت های املاک به صورت اینترنتی و مجازی بود که می توانند اطلاعات زیادی را در اختیار خریدارای و فروشندگان قرار دهند.

البته توجه به عوامل مختلفی مانند معتبر بودن سایت های املاک بسیار حائز اهمیت می باشد و افرادی که قصد معامله تجاری را دارند باید حتما از متخصصان معتبر در این زمینه کمک بگیرند و قراردادها و قولنامه های خود را در مکان هایی معتبر تنظیم نمایند.

معاملات مسکن در تهران و سایر شهرها به صورت پیش فروش نیز صورت می گیرد به این ترتیب که ملکی ساخته نشده به صورت پیش فروش با قیمتی پایین تر عرضه می گردد و مبلغی به عنوان پیش پرداخت دریافت می شود که این مبلغ می تواند در زمان های دیگر به طور منظم به فروشنده پرداخت شود تا قیمت ملک خریداری شده تکمیل گردد.

معاملات مسکن اگرچه در حال حاضر دچار رکود می باشد اما می توان به آینده خرید و فروش مسکن امیدوار بود و در این حالت بازگشت به زمان رکود قبلی وجود ندارد.

کلمات کلیدی: معاملات مسکن، خرید و فروش مسکن، معامله تجاری، قرارداد و قولنامه، سایت های املاک، بنگاه های املاک، انواع معاملات مسکن، خرید و فروش املاک مسکونی، فروش املاک تجاری، رهن و اجاره، معامله زمین، واحدهای مسکونی

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.