ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت 23:13

تحرک بازار رهن و اجاره در تابستان

 

با نزدیک شدن به فصل تابستان به نوعی به جابجایی در منزل و انواع خانه های اجاره ای نزدیک می شویم و بازار رهن و اجاره در این فصل رونق زیادی پیدا می کند و تحرک بازار رهن و اجاره را می توان در تابستان به مقدار زیادی مشاهده نمود.

به دلیل تعطیلی مدارس و تعطیلی تعدادی از افراد شاغل در این فصل ترجیح بر جابجایی و تعویض خانه بیشتر می باشد و می توان انواع آپارتمان و ساختمان هایی را که برای اجاره در نظر گرفته شده اند را مورد بررسی قرار داد.

به هر اندازه ای که تعداد املاک مورد نظر برای رهن و اجاره با تعداد بیشتری در نظر گرفته شده باشد در نهایت می توان انتخاب راحت تری انجام داد و گزینه های پیشنهادی مورد نظر هر اندازه که تعداد بیشتری داشته بشند راحت تر می توان با توجه به بودجه مورد نظر انواع مناسبی از آنها را برای اجاره انتخاب نمود.

اگرچه که تحرک بازار خرید و فروش مسکن رو به کاهش گذاشته و دچار رکود شده است اما بازار رهن و اجاره همچنان پویایی خود را حفظ کرده و در فصل تابستان نیز این رونق بیشتر از فصول دیگر به چشم می خورد و با توجه به تعداد بالای اجاره نشین ها و کاهش قدرت خرید مسکن برای اکثر افراد این بازار همچنان رونق دارد.

در مناطق و شهرهای مختلف نیز می توان در تابستان شاهد معاملات مبنی بر رهن و اجاره ساختمان ها و آپارتمان های مختلف بود.

کلمات کلیدی: رهن و اجاره ساختمان، بازار رهن و اجاره، قدرت خرید مسکن، تعداد اجاره نشین ها، تعداد املاک، انواع آپارتمان، انواع ساختمان، جابجایی منزل، تعویض خانه، بازار خرید و فروش مسکن، تحرک بازار مسکن

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.