X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

دوشنبه 8 خرداد 1396 ساعت 23:21

مسکن مهر برای خانه دار شدن کم درآمدها


یکی از مسائلی که در مورد خرید و فروش مسکن در سال های جاری با آن زیاد برخورد شده است عدم وجود پول و بودجه کافی برای بسیاری از اقشار کم درآمد و حتی متوسط جامعه می باشد که با توجه به وضعیت اقتصادی بسیاری از این اقشار قادر به خرید خانه و ملکی که خود صاحب آن باشند نیستند.

یکی از مواردی که برای اقشار کم درآمد طراحی و برنامه ریزی گردید مسکن مهر و ساخت و واگذاری مسکن مهر به اقشار کم درآمد بود که در نهایت تنها راهی محصوب می شود که افرادی با درآمد کم بتوانند صاحب خانه شوند.

زندگی در داخل کلان شهرها که بیشتر حالت تجاری و اداری به خود گرفته اند و خیلی شلوغ شده اند کم کم به خارج از شهرها کشیده شده است و در این میان واحدهای مسکونی در اطراف کلان شهرها برای سکونت ساخته شده اند.

یکی از تمهیداتی که برای افراد کم درآمد اندیشیده شده است واگذاری مسکن مهر به آنها می باشد تا بتوانند با سرمایه ای اندک خانه ای برای خود خریداری نمایند و یکی از مکان هایی که مسکن مهر به تعداد زیاد در آن ساخته می شود عموما در مناطقی است که قیمت زمین در آنها پایین تر باشد تا بتوان در آن خانه و واحدهای مسکونی بیشتری ساخت و آنها را در اختیار افراد قرار داد.

به هر ترتیب مسکن مهر یکی از بهترین راه های خانه دار شدن افرادی است که به هیچ عنوان با توجه به قیمت خانه و مسکن به طور معمول نمی توانند برای خود خانه ای را خریداری نمایند.

کلملت کلیدی: واگذاری مسکن مهر، مسکن مهر، واحدهای مسکونی، خانه مسکونی، قیمت خانه، قیمت مسکن، ساخت مسکن مهر، واگذاری مسکن مهر، خرید و فرشو مسکن، خرید خانه، خرید ملک، قیمت زمین

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.