X
تبلیغات
کالج کارآفرینی تیوان

ارائه خدمات املاک لوکس

مشاور و املاک پارس

یکشنبه 21 خرداد 1396 ساعت 22:58

مرتبط بودن بازار مسکن با ایجاد اشتغال


در بسیاری از صنایع در اقتصاد ایران موجود با رونق یافتن بازار هدف رونق یافتن اشتغال در این زمینه مشاهده می گردد و می توان در این موارد وجود اشتغال در زمینه های مختلف را مشاهده کرد. صنعت ساخت و ساز و صنعت ساختمان سازی نیز یکی از صنایعی می باشد که با رونق یافتن آن می توان شاهد رونق اشتغال در این زمینه به میزان زیادی بود.

به علاوه سایر صنایعی که به طور مستقیم وابسته به صنعت مسکن هستند با پویایی بیشتر این بازار رونق خود را از سر گرفته و شکوفایی و تحرکی بیشتر از خود نشان می دهند.

با در نظر داشتن بهبود بازار مسکن و بالا رفتن معاملات مسکن و اشتغال یافتن تعداد بیشتری از افراد در زمینه ساخت و ساز مسکن می توان سایر صنایع را نیز با بهبود بهتری مشاهده کرد.

پیشرفت در برخی از صنایع وابسته مانند آلومینیم، مستلزم بهتر شدن بازار مسکن و خرید مسکن می باشد تا مالکان و سرمایه گذاران زمان و پول بیشتری در جهت ساخت و ساز صرف نمایند و از این رو صنایع وابسته هم رونق بهتری را از خود به نمایش گذارند.

ارتباط بازار مسکن با میزان اشتغال در فروش تعداد بیشتر خانه و املاک صورت می گیرد و گزارش های موجود در مورد تعداد معاملات صورت گرفته می تواند امیدوار کننده باشد که بازار کمی از حالت رکود خارج شده است.

کلمات کلیدی: بازار مسکن، فروش خانه، فروش املاک، خرید مسکن، بهبود بازار مسکن، رونق بازار مسکن، صنعتی مسکن، صنعت ساخت وساز، ساختمان سازی، انواع صنایع، پیشرفت در صنایع، مالکان و سرمایه گذاران

نظرات (0)
امکان ثبت نظر جدید برای این مطلب وجود ندارد.